середу, 16 квітня 2014 р.

Володимир Молінський - срібний призер міжнародного напівмарафону у Кракові!

23 березня у місті Краків (Республіка Польща) відбувся традиційний напівмарафон XI Półmaraton Marzanny. На старт 21-кілометрової дистанції вийшло понад 2500 бігунів.
Увесь п'єдестал пошани в абсолютній першості посіли українці. Чемпіоном напівмарарафону із результатом 1 год. 8 хв. 19 сек. став Сергій Оксенюк з Волинської області, другим на фініші був бігун із Львівщини Володимир Молінський, його результат 1 год. 9 хв. 44 сек. та на третю сходинку п'єдесталу зійшов ще один представник Волині Олександр Головницький із результатом 1 год. 10 хв. 52 сек.. Чемпіонкою у жіночому заліку стала українка Олена Бурковська, показавши час 1 год.15 хв.36 сек. Вітаємо Володимира Молінського із вдалим початком сезону та бажаємо перемог та високих результатів у наступних змаганнях